İS İSTANBUL OSGB Ortak Sağlık Güvenlik Birimi;

Çalışma ve Sosyal Güvenlik Bakanlığı tarafından yetkilendirilmiş, 6331 sayılı İş Sağlığı ve Güvenliği kanunu kapsamında kurum ve kuruluşlara Ortak Sağlık Güvenlik Birimi olarak hizmet vermektedir.

İS İSTANBUL OSGB

200’ü aşkın kurum ile 5.000 den fazla çalışanın iş sağlığı ve güvenliği hizmetini sağlamaktadır. 15 kişilik uzman ve iş yeri hekimi kadrosuyla her gün kurumsallaşmaya bir adım daha yaklaşan İS İSTANBUL OSGB Ortak Sağlık ve Güvenlik Birimi siz değerli danışanlarımızı memnun edebilmek açısından her gün daha çok büyüyerek yoluna emin adımlarla devam etmektedir.


10 Yıldan Fazla Tecrübe

MİSYONUMUZ

Genç, dinamik ,konusunda uzman A,B,C sınıfı iş güvenlik uzmanları ve iş yeri hekimlerimiz ile az tehlikeli, tehlikeli ve çok tehlikeli firmaların sorumluluğunu üstlenerek, İş Sağlığı ve Güvenliği Hizmetleri konularında, kaliteden taviz vermeden toplam kalite yönetimi ilkelerini esas alarak, sürekli gelişmek, sınırsız danışan memnuniyeti sağlamak, başta danışanlarımız olmak üzere, iş yaptığımız kişi ve kuruluşlarla, dürüst ve saygılı ilişkiler kurmak, onlarla başarı ve gücümüzü paylaşmak, sektörümüzde öncü olmaktır.

VİZYONUMUZ

İS İSTANBUL OSGB olarak; bu alanda ciddi tecrübesi olan iş yeri hekimlerimiz ve iş sağlığı güvenliği uzmanlarımızla sanayici ve iş adamlarımıza danışmanlık hizmeti sunarak, iş yerlerinde sağlıklı ve güvenli iş ortamının oluşmasına katkıda bulunup, oluşabilecek iş kazalarının ve meslek hastalıklarının önüne geçebilmek, sağlıkta ve sosyal sorumlulukta en büyük hedefimizdir. Ülkemiz sağlık ve iş güvenliği hizmetlerinin çağdaş ve uluslararası standartlara taşınması için özellikli ve uzmanlaşmış sağlık, iş güvenliği ve eğitim hizmetlerinin geliştirilmesi amacıyla ulusal ve uluslararası toplu yaşam alanlarında etkin ve lider bir kurum olmaktır.

HEDEFİMİZ

Kuruluşunun ardından geçen sürede onlarca firmaya İş sağlığı ve güvenliği konusunda hizmet etmiş, binlerce çalışana İş güvenliğini anlatarak bu konuda algı oluşturmaya çalışmış , ülkesinde yaşanan iş kazalarını kendine dert edinmiştir. Çalışmalarımızın temelinde tamamı daha sağlıklı ve güvenli işyeri ortamları oluşturmak , çalışanlara yaptıkları işlerin tehlikelerini anlatarak yaptıkları işlerde üzerine düşen güvenlik önlemlerini almalarını sağlamak , işverene işyerindeki potansiyel oluşabilecek kazaları anlatarak bunların proaktif çözümlerini sunmak üzerinedir. "Başınıza Bir İş Gelmeden Biz Gelelim"

HİZMETLERİMİZ

İŞ SAĞLIĞI

İşyeri Hekimliği, Çalışan Sağlık Tetkikleri ve Kontrolleri, Çalışan Sağlık Muayeneleri ve Raporları, İlk Yardım Eğitimleri ...

İŞ GÜVENLİĞİ EĞİTİMLERİ

İşyerlerinde çalışacak olan personellerin yapacakları işe dair oryantasyon, iş güvenliği ve mesleki eğitim konuları...

ÖLÇÜM ve KONTROLLER

Muayene ve ölçüm faaliyetlerini yetkin ve tecrübeli Makine, Elektrik ve Çevre Mühendisi personeli ve kalibre edilmiş...

RİSK ANALİZİ

Risk değerlendirmesi işletmelerin iş kazası ve meslek hastalığına sebebiyet verecek tehlikelerin önceden...

EĞİTİM GEREKSİNİM ve SÜRELERİ

İş Güvenliği Eğitimleri Hangi Hallerde Verilir? İş Güvenliği Eğitimleri Hangi Sürelerde Verilir?

ACİL EYLEM ve YANGIN TEDBİRLERİ

İs İstanbul OSGB Acil Durum Hizmetleri; Acil Durum Ekiplerinin Belirlenmesi, Hazırlanması, Eğitilmesi...
İŞ SAĞLIĞI, MUAYENE ve
İŞ GÜVENLİĞİ HİZMETLERİ

BİZE ULAŞIN

This email address is being protected from spambots. You need JavaScript enabled to view it.
+90 212 438 34 85